REKLAMA:

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego już w niedzielę – wyniki konkursu

konkursy
13.02.2018 r., godz. 16.30
Rozdajemy podwójne wejściówki dla czytelników Portalu zambrow.org na niedzielny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Przedstawiamy wyniki konkursu.

Jak już informowaliśmy, koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w niedzielę, 18 lutego w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Początek o godz. 17:30.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego od ponad 60 lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami. Głównym celem Zespołu jest kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego poprzez różnorodne środki wyrazu artystycznego: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo.

Przedmiotem działalności Zespołu jest opracowywanie programów artystycznych i organizowanie koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych i chóralnych. Współpracują z nimi uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy, m.in. Artur Janda, Leszek Świdziński. Zespół prowadzi działalność promocyjną i wydawniczą oraz upowszechnia twórczość artystyczną kierowaną do wielopokoleniowej widowni.

1 lutego ogłosiliśmy konkurs, w którym należało odpowiedzieć na pytanie i wysłać e-mail z odpowiedziami na adres naszej Redakcji. Wygrały osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź jako: pierwsza, piętnasta i trzydziesta. Liczył się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Pytanie konkursowe:

Jakie działy artystyczne wchodzą w skład Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego?

Odpowiedź:

W skład Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego wchodzą: soliści RZAWP, chór RZAWP, balet RZAWP, orkiestra symfoniczna RZAWP, orkiestra koncertowa RZAWP oraz zespół „Why Not”.

Laureatami konkursu zostali:
:: Rafał P.
:: Elżbieta M.
:: Tomasz K.

Zwycięzcy otrzymują od nas podwójne wejściówki na niedzielny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Bilety czekają do odbioru w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Każdego laureata poinformowaliśmy o zwycięstwie drogą SMSową/mailową.

Wszystkim pozostałym czytelnikom, którym tym razem nie udało się wygrać, dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do włączania się w kolejne tego typu akcje, które będziemy ogłaszać na Zambrow.org.


BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: