REKLAMA:

Zaproś męża na randkę!

zapowiedzi - repertuar
13.02.2018 r., godz. 12.30
W jaki sposób budować zdrowy i silny związek małżeński? W jaki sposób na nowo rozpalić relacje łączące małżonków? Jak sprawić, aby małżeństwo było jeszcze lepsze? Możesz się o tym dowiedzieć biorąc udział w Randkach małżeńskich organizowanych od soboty w Zambrowie.

W najbliższą sobotę, 17 lutego o godz. 17:00 w Centrum Kultury w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 2a rusza czwarta już w naszym mieście edycja Randek małżeńskich.

- „Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają konkretnej pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania. Randki małżeńskie to sposób, aby uczynić małżeństwo jeszcze lepszym, niezależnie jakie ono było wcześniej, dobre czy nie.” - mówią organizatorzy Randek małżeńskich.

Spotkania składają się z siedmiu randek przebiegających w wyjątkowej atmosferze. Pary siadają przy pięknie nakrytych dwuosobowych stolikach, gdzie serwowana jest im kawa, herbata i ciasto. Niecodzienny nastrój podkreśla przyjemna muzyka. Następnie prezentowany jest wykład zawierający bardzo ciekawe i istotne treści, podczas którego odbywają się ćwiczenia w parach. Na kursie nie ma pracy w grupach - z pewnością nie zostaniesz poproszony o dzielenie się swoimi doświadczeniami małżeńskiego życia z kimkolwiek. Rozmowy toczą się wyłącznie pomiędzy małżonkami.

- „W ciągu siedmiu sesji randek będziecie mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą lepiej rozpoznać wasze potrzeby, efektywnie się komunikować, pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów, uzdrowić wasze zranienia, zrozumieć wpływ wychowania na waszą relację, poprawić relacje z rodzicami i teściami, rozwinąć intymność seksualną, a także odkryć wasze języki miłości.” - zapowiadają organizatorzy.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr tel: 692 333 339 (Marta).

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału wszystkich małżonków zarówno sakramentalnych jak i niesakramentalnych.BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: