REKLAMA:

Konkurs walentynkowy! Do wygrania podwójny bilet na „Nowe oblicze Greya”

konkursy
12.02.2018 r., godz. 19.45
Nie masz pomysłu, jak spędzić Święto Zakochanych z ukochaną osobą? Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówkę do zambrowskiego kina na ostatnią część trylogii - "Nowe oblicze Greya".

Już w najbliższą środę, 14 lutego będziemy obchodzili Święto Zakochanych. Walentynki to najlepszy moment, aby wyznać ukochanej osobie swoje uczucia. W tym dniu każdy powinien wręczyć kartkę z życzeniami, maskotkę lub kwiaty osobie, którą kocha.

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru we dwoje, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest podwójna wejściówka do zambrowskiego kina na film „Nowe oblicze Greya”. Projekcja, na którą dedykowane są bilety, odbędzie się w środę, 14 lutego o godz. 17:15.

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmową wejściówkę, wystarczy wysłać na adres redakcja@zambrow.org list e-mail o temacie „Walentynki - Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak brzmią imiona dwojga kochanków z Werony - bohaterów dramatu Williama Szekspira?

W mailu, oprócz odpowiedzi, należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Podwójny bilet wygra osoba, która jako czternasta przyśle do nas prawidłową odpowiedź. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 14 lutego do godz. 9.00.

Opis i zwiastun filmu


Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: