REKLAMA:

Bal karnawałowy w Starym Skarżynie [foto]

edukacja
11.02.2018 r., godz. 21.30
Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie, 08.02.2018 r.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starym Skarżynie bawiły się podczas balu karnawałowego. Nie zabrakło tańców, konkursów, zabaw i słodkości.

Bal karnawałowy pod hasłem „W krainie Smerfów” odbył się w czwartek, 8 lutego w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie. Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci. Przyniósł mnóstwo radości i uśmiechu.

Tego dnia hol szkolny przemienił się w wioskę Smerfów. Dzieci miały okazję wcielić się w postacie Smerfów i bawić się przy smerfnych hitach. Uczennice z klas starszych rozpoczęły bal od „Powitanki” i „Rozruszanki”, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. W przerwach, między tańcami dzieci mogły spróbować karnawałowych słodkości przygotowanych przez mamy. Nie zabrakło też konkursów, takich jak: „Taniec w parach z balonami”, „Pękające balony”, „Gorące krzesła”, „Taniec z miotłą”, „Wyścigi na nartach”, „Worek przebieranek”, „Rodzina w cyrku”. Zaś najmłodsze dzieci „zbierały” smerfojagody.

Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i nauczycielom wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie przygotowały panie: Bożena Kulesza, Emilia Leśniewska oraz Irena Markowska we współpracy z opiekunem Samorządu Uczniowskiego - Magdaleną Wiśniewską.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: