REKLAMA:

W Szumowie rozstrzygnięto świąteczny konkurs plastyczny

edukacja
09.02.2018 r., godz. 15.00
W Szumowie rozstrzygnięto świąteczny konkurs plastyczny
Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie był organizatorem konkursu plastycznego „Mój Święty Mikołaj”, skierowanego do przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie podczas balu karnawałowego dla dzieci 25 stycznia odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego pt. „Mój św. Mikołaj”. Był on skierowany do dzieci i młodzieży z terenu gminy Szumowo i okolic i miał na celu upowszechnianie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz rozbudzanie kreatywności i rozwijanie zainteresowań dzieci.

Każdy autor mógł zgłosić do konkursu jedną pracę, która musiała być wykonana indywidualnie w formie przestrzennej. Technika dowolna - można było używać zarówno papieru, jak i masy solnej, gipsu czy tkaniny.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszej grupie przyjmowane były zgłoszenia dzieci do lat 6, a w drugiej - od lat 7 do 9. Zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży było bardzo duże. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nagrodzeni zostali:

I grupa (dzieci do 6 lat)
:: I miejsce - Marysia Gawkowska
Wyróżnienia: Igor Jasiński, Aleksander Wyszomierski, Wiktoria Wińska, Eryk Komiażyk

II grupa (uczniowie od 7 do 9 lat)
:: I miejsce - Amelia Głębocka
Wyróżnienia: Łucja Gawkowska, Oliwier Jasiński, Marcel Kornet, Zuzanna Szymańska, Julia Ostrowska, Magdalena Wińska, Maja Głębocka

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: