REKLAMA:

Tragiczny wypadek na DK8. Dwie osoby nie żyją

policja
09.02.2018 r., godz. 14.30
Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 8. "Ósemka" od Białegostoku w kierunku Zambrowa jest całkowicie zablokowana. W związku z tym policja wyznaczyła objazdy.

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj, 9 lutego około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 8 w okolicach miejscowości Cibory-Kołaczki (powiat białostocki). W zdarzeniu brały udział dwie osobówki oraz samochód ciężarowy z naczepą.

Jak udało nam się dowiedzieć, jadący w kierunku Zambrowa tir uderzył w stojące na prawym pasie dwie osobówki, w wyniku czego dwie osoby zginęły na miejscu. Z relacji jednego z naszych czytelników wynika, że pomiędzy tymi osobówkami doszło wcześniej do kolizji, dlatego zajmowały one jeden z pasów ruchu.

Przyczyny tragicznego wypadku na miejscu zdarzenia ustalają białostoccy policjanci. W chwili pisania artykułu całkowicie zablokowane były dwa pasy w kierunku Warszawy. Nie wiadomo jednak jak długo potrwają utrudnienia. W związku z tym policjanci prowadzili objazd. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy powinni udać się drogą krajową 64 z Jeżewa do Łomży i stamtąd dalej DK63 do Zambrowa.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: