REKLAMA:

Wdarł się do domu i usiłował dokonać rozboju. Został tymczasowo aresztowany

policja
09.02.2018 r., godz. 14.00
Sąd rejonowy na wniosek prokuratora zastosował areszt tymczasowy wobec mężczyzny podejrzanego o zakłócenie spokoju domowego i usiłowanie rozboju w jednym z domów w Długoborzu.

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi śledztwo przeciwko Pawłowi K. podejrzanemu o zakłócenie miru domowego i usiłowanie rozboju na osobie Kazimierza M. Do zdarzenia doszło 19 stycznia wieczorem w miejscowości Długobórz.

Jak informuje Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży podejrzany łopatą podważył drzwi, otworzył je i wdarł się do domu Kazimierza M. Włamywacz zaatakował, metalową częścią łopaty przebywającego w domu mężczyznę. Uderzał go w głowę oraz inne części ciała powodując obrażenia twarzoczaszki, które skutkowały hospitalizacją na czas powyżej 7 dni.

- „Doprowadził tym działaniem Kazimierza M. do stanu bezbronności i naraził go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Działając z zamiarem zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy zabrał portfel Kazimierza M. Pieniędzy nie znalazł, ale dokonał zaboru z portfela dowodu osobistego pokrzywdzonego Kazimierza M.” - czytamy w komunikacie Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Paweł K. przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Zambrowie na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: