REKLAMA:

Nowy napastnik w Olimpii

sport
08.02.2018 r., godz. 17.20
Napastnik Kamil Zalewski został nowym zawodnikiem trzecioligowej Olimpii Zambrów - informuje oficjalny serwis internetowy "biało-niebieskich".

Kolejna nowa twarz pojawiła się w kadrze III-ligowej Olimpii Zambrów. Tym razem z zambrowskim kubem związał się 25-letni Kamil Zalewski. Występujący na pozycji napastnika Zalewski przeszedł do zambrowskiego klubu z Sokoła Ostróda, w barwach którego w ubiegłej rundzie zagrał w 15 meczach (5 razy wchodził na plac gry z ławki rezerwowych) i zdobył 5 bramek.

Nowy nabytek Olimpii jest wychowankiem Cresovii Siemiatycze, a w swojej karierze występował m.in. w Ruchu Wysokie Mazowieckie i drugoligowej Siarce Tarnobrzeg.

Już na początku stycznia trener biało-niebieskich Wiesław Jancewicz zapowiadał, że w zimowym okienku transferowym przede wszystkim będzie szukać napastnika. Kamil Jackiewicz (6 goli) potrzebował bowiem konkurencji w ataku.

Kamil Zalewski to drugi nowy nabytek Olimpii tej zimy. Przypomnijmy, że niedawno z zambrowskim klubem związał się 20-letni pomocnik Mateusz Ostaszewski. Warto także dodać, że przed rundą wiosenną z zambrowskim klubem pożegnało się czterech zawodników: Wojciech Zalewski, Mateusz Butkiewicz, Rafał Babul i Artur Marzec.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: