REKLAMA:

Niecodzienna akcja policji wojewódzkiej w Zambrowie

zapowiedzi - repertuar
07.02.2018 r., godz. 19.30
Odblaski i oszustwa na wnuczka, policjanta czy urzędnika państwowego - to obecnie bardzo ważne kwestie dotyczące każdego z nas. Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji przyjadą jutro do Zambrowa, aby nauczyć, jak postępować z oszustami oraz przeprowadzą ciekawy eksperyment w plenerze demonstrujący działanie odblasków.

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji przyjadą jutro, 8 lutego do Zambrowa, aby zwrócić uwagę mieszkańcom naszego powiatu na dwa bardzo ważne problemy dotyczące każdego z nas. Policjanci przedstawią, jak nie paść ofiarą oszustów dokonujących przestępstw metodą na wnuczka, policjanta, czy urzędnika państwowego oraz pokażą, w jakim celu powinno się nosić elementy odblaskowe.

Część teoretyczna w postaci krótkiej prelekcji będzie miała miejsce około godz. 18:30 po wieczornym nabożeństwie w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Następnie, około godz. 18.55, organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają w okolice Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Tam zostanie przeprowadzony niecodzienny eksperyment profilaktyczny polegający na zademonstrowaniu w plenerze skuteczności oddziaływania elementów odblaskowych na widoczność pieszych na drodze.

W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: