REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
07.02.2018 r., godz. 12.25
Wieczór Uwielbienia, sparing Olimpii Zambrów, bezpłatne zajęcia aerobiku, warsztaty inspiracyjne - te i inne wydarzenia czekają na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


8 lutego (czwartek)
 Warsztaty inspiracyjne z Jackiem Łapińskim, autorem książki „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym”. Przewidziano trzy spotkania:
:: godz. 10:00 - Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, aleja Wojska Polskiego 25
:: godz. 12:00 - wypożyczalnia dla dorosłych MBP, ul. Wyszyńskiego 2
:: godz. 14:00 - Uniwersytet Trzeciego Wieku, Centrum Kultury w Zambrowie
Wstęp wolny.

***


9 lutego (piątek)
 Warsztaty z makramy, prowadzone przez Krystynę Truchel w każdy piątek o godz. 15:30 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. Podczas zajęć można nauczyć się wykonywania tkanin, kwietników i innych ozdobnych przedmiotów. Wstęp wolny.

***


Trwają zgłoszenia
do konkursu plastycznego „Makulatura to nie śmieć – na tle nieba”, organizowanego przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych. Adresowany jest on do dzieci i młodzieży w wieku 6-19 lat. Zadaniem konkursowym jest sportretowania nieba, scen z ptakami, latawcami, koronami drzew, czy panoramami miast. Prace można wykonać w różnych technikach: kolażu, stempli, kolografii i kalkografii. Prace należy dostarczyć do 31 marca do siedziby MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży.

WYDARZENIA SPORTOWE


7 lutego (środa)
Kolejny sparing trzecioligowej Olimpii Zambrów. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich będzie aktualny lider warmińsko-mazurskiej IV ligi - Znicz Biała Piska. Początek o godz. 18:00 na boisku bocznym ZKS „Olimpia”. Wstęp wolny!

***


7 lutego (środa)
Pierwsze zajęcia aerobiku organizowane w Domu Kultury w Rutkach – Kossakach. Aerobik będzie odbywał się cyklicznie w każdą środę o godz. 18:00. Wstęp wolny.

***


10 lutego (sobota)
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009 i młodszych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów. W zawodach rywalizować będzie osiem drużyn, a wśród nich gospodarze - Olimpia Zambrów. Zachęcamy do kibicowania młodych piłkarzy z naszego miasta. Początek o godz. 9:00 w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


14 lutego (środa)
Walentynki na sportowo organizowane przez Zambrowski Klub Karate Kyokushin. Na pary zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach czeka wiele atrakcyjnych ćwiczeń. Zajęcia przeprowadzone zostaną w sali ASWiF w Zambrowie przy ul. Legionowej 9. Początek o godz. 19:30. Obowiązuje strój sportowy.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


7 lutego (środa)
 Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.

***


10 lutego (sobota)
II Bal Charytatywny na rzecz Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Akademia Malucha” w Zambrowie. Początek o godz. 19:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniewie. Szczegóły >>>TUTAJ<<<

***


12 lutego (poniedziałek)
XXIV sesja Rady Powiatu Zambrowskiego. W trakcie obrad radni pochylą się nad siedmioma projektami uchwał, a także zapoznają się ze sprawozdaniami z działalności WTZ w Szumowie, ŚDS w Zambrowie oraz ze sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego. Sesja zakończy się sprawami różnymi. Przypominamy, że obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: