REKLAMA:

Na sportowo obchodzili 100-lecie odzyskania niepodległości

sport
05.02.2018 r., godz. 22.00
Na sportowo obchodzili 100-lecie odzyskania niepodległości
Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, Dom Kultury w Rutkach-Kossakach zorganizował dwie imprezy sportowe. W pierwszej rywalizowano w tenisie stołowym, a w drugiej - w futbolu stołowym. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody.

W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości 28 stycznia w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. Rywalizacja była zacięta i zakończyła się zwycięstwem Damiana Kotowskiego. Drugie miejsce zdobył Przemysław Gacki, a trzecie - Mateusz Surowik.

Tydzień później, 4 lutego z tej samej okazji i w tym samym miejscu odbył się Turniej Futbolu Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. Tu zwyciężył Przemysław Gacki, drugie miejsce zdobył Damian Kotowski, a trzecie - Kamil Staniszewski.

W imieniu Wójt Gminy Rutki Teresy Grodzkiej nagrody w postaci pucharów najlepszym uczestnikom turniejów wręczył dyrektor Domu Kultury w Rutkach–Kossakach Grzegorz Banach. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Warto dodać, że obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowuje niemal każda instytucja w Polsce. To będą duże przedsięwzięcia, ale i drobne inicjatywy, jak te w Rutkach-Kossakach.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: