REKLAMA:

Zastępca komendanta łomżyńskiej policji zostanie przeniesiony do Zambrowa na stanowisko... naczelnika?

policja
05.02.2018 r., godz. 15.45
Czy pierwszy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży zostanie zdegradowany na naczelnika jednego z wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie? Jest to nieoficjalna informacja, którą podał dzisiaj jeden z łomżyńskich portali.

O odwołaniu nadkom. Sebastiana Wojciekiana ze stanowiska pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiej Policji w Łomży oraz przeniesienia go do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie na stanowisko naczelnika jednego z wydziałów poinformował dzisiejszego popołudnia łomżyński portal internetowy mylomza.pl.

- „Według naszej wiedzy nadkom. Sebastian Wojciekian miał zostać odwołany ze stanowiska pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży i przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie na stanowisko naczelnika jednego z wydziałów. Jeżeli okaże się to prawdą, byłoby to równoznaczne z degradacją, ponieważ przesunięcie na stanowisko naczelnika wydziału w mniejszej jednostce z zastępcy komendanta większej trudno odczytać inaczej.” - czytamy na łamach portalu mylomza.pl.

Dziennikarze łomżyńskiego portalu próbowali potwierdzić tę informację w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ale zespół prasowy KWP nie skomentował tych doniesień. Jeden z dziennikarzy naszej redakcji próbował rozmawiać z przedstawicielem zambrowskiej komendy, jednak brak jest oficjalnego głosu w tej sprawie.

Kogo zastąpi nowy naczelnik, czy informacja ta w ogóle jest prawdziwa, czy to wyłącznie plotka - z pewnością dowiemy się niebawem.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: