REKLAMA:

Ukradła kartę płatniczą i wypłaciła sobie pieniądze

policja
05.02.2018 r., godz. 14.10
Policjanci z Zambrowa zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież karty bankomatowej, która miała przy jej użyciu wypłacić pieniądze z bankomatu. Mieszkanka naszego miasta przyznała się do zarzucanego jej czynu. Za kradzież grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zatrzymali 26-latkę, podejrzaną o kradzież karty bankomatowej wraz z kodem PIN. Kobieta przy jej użyciu wypłaciła znaczną sumę pieniędzy z bankomatu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że mieszkanka Zambrowa ukradła kartę wykorzystując chwilową nieuwagę właścicielki. Poszkodowana była w jednym z salonów fryzjerskich na terenie miasta, gdzie położyła torebkę na kanapie przeznaczonej dla klientów salonu.

Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzut kradzieży w włamaniem, do którego się przyznała. Dalszym losem sprawczyni zajmie się sąd. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: