REKLAMA:

Drugie sparingowe zwycięstwo Olimpii

sport
05.02.2018 r., godz. 12.25
Olimpia Zambrów zanotowała drugie w tym roku sparingowe zwycięstwo. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich była IV-ligowa Mławianka Mława.

To już drugie w tym roku sparingowe zwycięstwo zawodników Olimpii Zambrów. Tym razem nasi piłkarze pokonali na wyjeździe IV-ligową Mławiankę Mława. Mecz odbył się w sobotę, 3 lutego.

Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0 po bramce Michała Hryszki. W drugiej połowie Olimpia powiększyła przewagę bramkową po samobójczym trafieniu jednego z zawodników rywali. Mławianka zdołała strzelić Olimpii jedną bramkę, ale ostatecznie przegrała to spotkanie 2:1.

Mławianka Mława – Olimpia Zambrów 1:2
Bramki dla Olimpii: Michał Hryszko, bramka samobójcza zawodnika rywali

W Olimpii wystąpili: Czapliński, P. Jastrzębski, M. Jastrzębski, Kuczałek, Malinowski, Piłatowski, Grzybowski, Szymorek, Jackiewicz, zawodnik testowany, Domański, Prolejko, Ostaszewski, Łupiński i Koncewicz.

Przypominamy, że biało-niebiescy przegrali pierwszy tegoroczny sparing z I-ligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Podczas następnego spotkania pokonali drużynę Korony Ostrołęka 5:3, a tydzień temu zremisowali w Zambrowie z Turem Bielsk Podlaski 1:1.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Wiesława Jancewicza rozegrają w najbliższą środę na boisku bocznym w Zambrowie. Rywalem będzie lider IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej Znicz Biała Piska. Początek spotkania o godzinie 18:00.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: