REKLAMA:

Sukces młodych piłkarzy Olimpii Zambrów w Ostrowi Mazowieckiej

sport
05.02.2018 r., godz. 12.00
Kolejny sukces odnieśli młodzi piłkarze Olimpii Zambrów. Tym razem chłopcy z rocznika 2005 zajęli trzecie miejsce na turnieju halowej piłki nożnej w Ostrowi Mazowieckiej.

27 stycznia młodzi piłkarze Olimpii Zambrów z rocznika 2005 i młodsi rywalizowali w Ostrowi Mazowieckiej w halowym turnieju piłki nożnej, zorganizowanym przez miejscową Akademię Piłkarską. Do zawodów zgłosiło się łącznie dziesięć drużyn. Oprócz chłopców z Olimpii o zwycięstwo walczyli również piłkarze z ŁKS-u Łochów, Buga Wyszków, ORZ Goworowo, Korony Ostrołęka, Ruchu Wysokie Mazowieckie, KS CK Troszyn, UKS Złotej Ostrołęka i dwóch ekip gospodarzy – UKS AP Ostrowi Mazowieckiej.

Wszystkie zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Do walki o puchary kwalifikowały się dwa pierwsze zespoły z grup. Wśród nich znalazły się młodziki Olimpii Zambrów, prowadzeni przez trenera Pawła Olszewskiego. Pozostałe drużyny grały o miejsca 5-10.

Zambrowianie spisali się bardzo dobrze i ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju. Wyżej sklasyfikowane zostały drużyny Buga Wyszków i ŁKS-u Łochów. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom!

Klasyfikacja końcowa turnieju piłkarskiego w Ostrowi Mazowieckiej:
I – Bug Wyszków
II – ŁKS Łochów
III – Olimpia Zambrów
IV – UKS Złota Ostrołęka
V – UKS AP Ostrów Mazowiecka II
VI – Ruch Wysokie Mazowieckie
VII – KS CK Troszyn
VIII – Korona Ostrołęka
IX – ORZ Goworowo
X – UKS AP Ostrów Mazowiecka

Trener Paweł Olszewski pragnie podziękować wszystkim, którzy dorzucili "cegiełkę" w kupnie sprzętu sportowego formy Keeza. Sponsorami byli:
:: Daniel Włodkowski
:: Dariusz Siennicki
:: Krzysztof Murawski
:: Szymon Modzelewski
:: Andrzej Bałazy i Halina Czartoryska
:: Grzegorz Gosiewski
:: Adam Styła
:: Jacek Piórkowski
:: Mieczysław Gosk
:: ZKS Olimpia Zambrów
:: Jarek Olszewski

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: