REKLAMA:

Noworoczny koncert w Centrum Kultury [foto]

kultura
04.02.2018 r., godz. 21.50
Niesamowity koncert w wykonaniu Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz występy taneczne dziewcząt zachwyciły publiczność podczas niedzielnego koncertu noworocznego.

Koncert Noworoczny Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się dzisiaj, 4 lutego w sali widowiskowo-kinowej zambrowskiego Centrum Kultury. W koncercie udział wzięli licznie zebrani mieszkańcy Zambrowa i okolic, a także władze samorządowe powiatu i miasta. Warto zaznaczyć, że wszystkie miejsca były zajęte.

W czasie dzisiejszego koncertu młodzież pod batutą Krzysztofa Witkowskiego zaprezentowała muzykę filmową, rozrywkową i taneczną. Przybyli na koncert goście mieli okazję usłyszeć takie utwory jak: „Celito Lindo”, „Hello Dolly”, „Szkoda miłości”, „Hafanana”, „Eye of the tiger” czy „Cancan”. Występ orkiestry młodzieżowej urozmaicony zostały pokazami grup tanecznych prowadzonych przez Marię Gierasimiuk i Klaudię Ferks.

Na zakończenie członkowie orkiestry i zespołu tanecznego zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami.

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Zambrowie istnieje od 1997 roku, a więc już 21 lat. Tworzą ją uczniowie zambrowskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a nawet studenci. Orkiestra koncertuje na terenie miasta, regionu, bierze udział w festiwalach, paradach orkiestr w kraju i zagranicą. Koncertowała na Białorusi, Litwie, Łotwie, w Niemczech, we Włoszech i w Rzymie. Na przestrzeni wielu lat działalności orkiestra została laureatem konkursów międzynarodowych w Rasttede i Hattseade w Niemczech.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: