REKLAMA:

Bal karnawałowy na pożegnanie ferii [foto]

kultura
03.02.2018 r., godz. 21.00
Bal karnawałowy z MOK, 03.02.2018 r.
Piękne, kolorowe stroje, zabawy taneczne, konkursy, przeciąganie liny - tak przebiegał dzisiejszy bal karnawałowy dla dzieci zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.

Księżniczki, rycerze, policjanci, pszczółki, piraci, superbohaterowie, a nawet smok bawili się dzisiaj w stołówce Miejskiego Gimnazjum 1 na balu zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta Zambrów.

Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Był konkurs sprawdzający znajomość bajek, żywiołowe tańce i animacje, kolorowa chusta, zabawy z balonami i przeciąganie liny. Wybrano również króla i królową balu, którzy następnie zostali udekorowani świecącymi koronami. Ponadto przygotowano stół z akcesoriami plastycznymi. Każdy mógł przygotować sobie maskę lub pokolorować wybrany bajkowy obrazek.

Wszyscy doskonale się bawili. W niektórych konkurencjach udział brali też rodzice i opiekunowie. Na każdego czekał także słodki poczęstunek.

Po wyczerpującej zabawie dzieci udały się do kina, gdzie specjalnie dla nich został wyświetlony film animowany.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: