REKLAMA:

W niedzielę mecz FC Zambrów - KS Grabówka. Zapraszamy!

zapowiedzi - repertuar
02.02.2018 r., godz. 19.00
Zambrowska drużyna futsalowa w swoim szóstym meczu w ramach II ligi podlaskiej zmierzy się z drużyną KS Grabówka. Przyjdź do hali MG1 i kibicuj naszym zawodnikom!

W najbliższą niedzielę, 4 lutego Futsal Club Zambrów rozegra mecz 8. kolejki grupy podlaskiej II Polskiej Ligi Futsalowej. Przeciwnikiem zambrowian będzie KS Grabówka. Zapraszamy wszystkich kibiców do hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1. Początek o godzinie 17.30.

Debiutująca w tym sezonie zambrowska drużyna gra jak na razie znakomicie i odniosła komplet zwycięstw, co daje jej pierwsze miejsce w grupie z 15 punktami na koncie. W dotychczas rozegranych pięciu meczach zambrowianie strzelili 56 bramek, a stracili 25. To najlepsze wyniki w podlaskiej grupie II Polskiej Ligi Futsalowej.

Niedzielny przeciwnik zambrowskiej drużyny futsalowej – KS Grabówka zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Na koncie mają 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki). W bieżącym sezonie strzelili 26 bramek, natomiast stracili – 33.

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej do wspierania dopingiem zambrowskiej drużyny.

Futsal Club Zambrów – KS Grabówka


niedziela, 4 lutego 2018 roku, godzina 17:30
hala sportowa Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w ZambrowieWszystkie mecze 8. kolejki grupy podlaskiej II PLF:
:: FC Zambrów – KS Grabówka
:: Supraślanka Supraśl – Żubr Drohiczyn
:: MOKS Słoneczny Stok II Białystok – Hetman Białystok
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: