REKLAMA:

Dachowanie dwóch osobówek [foto]

policja
31.01.2018 r., godz. 15.10
Osobowy mercedes dachował dzisiaj na drodze ekspresowej S8. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wczoraj w sąsiednim powiecie również miało miejsce dachowanie. W akcji uczestniczyli strażacy z Zambrowa i Starego Laskowca.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 31 stycznia na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wyszomierz. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP w Zambrowie, zastęp OSP Szumowo, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kierunku Zambrowa osobowy mercedes wpadł w poślizg i dachował. Pojazdem podróżował 34-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna na skutek zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń.

- „Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 200 zł.” - informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie mł.asp. Agnieszka Predko.

Wczoraj, 30 stycznia na drodze krajowej nr 63 (Zambrów - Czyżew) miało miejsce również dachowanie. Osobowy opel, na wysokomazowieckich numerach rejestracyjnych, wypadł z drogi i dachował na pobliskim polu. Zdarzenie miało miejsce około godz. 15:00 w miejscowości Zaręby Warchoły. W akcji ratunkowej brali udział strażacy z powiatu zambrowskiego - jeden zastęp jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie oraz zastęp z OSP Stary Laskowiec.

Poniżej zdjęcia ze zdarzenia na DK63 autorstwa strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: