REKLAMA:

Babciu, Dziadku to dla Ciebie... [foto]

kultura
28.01.2018 r., godz. 21.00
Koncert \
Zambrowskie Stowarzyszenie Szansa i Fundacja Szansa Dla Ciebie zawsze pamiętają o naszych seniorach. Dzisiaj z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie odbył się uroczysty koncert pt. "Babciu, Dziadku to dla Ciebie".

Jak co roku Stowarzyszenie Szansa i Fundacja Szansa Dla Ciebie nie zapomniały o naszych Babciach i Dziadkach. Dziś, 28 stycznia w sali widowiskowo – kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie odbył się uroczysty koncert pt. „Babciu, Dziadku to dla Ciebie”. Na widowni zasiedli babcie i dziadkowie z wnuczętami. Nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych oraz różnych instytucji. Imprezę poprowadziły uczennice Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Uroczystość rozpoczął wiersz autorstwa Zbigniewa Teofila Jacha pt. „Twoje anioły”. Następnie prezes Stowarzyszenia Szansa Teresa Szumowska, Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski oraz Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak złożyli życzenia drogim Babciom i Dziadkom. Ponadto starosta wręczył prezenty przedstawicielom seniorów.

Kolejnym punktem dzisiejszego wydarzenia był koncert Zambrowskiej Kapeli Eli. Artyści bawili publiczność znanymi utworami, m.in. „Goniąc kormorany” Piotra Szczepanika, „Serduszko puka w rytmie cza cza” Marii Koterbskiej, „Marina”, „W gorącym słońcu Casablanki” czy „Mój cygan”. Hity z lat młodości licznie zebranych gości porywały do tańca.

Następnie na scenie pojawił się Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki”. Działający od prawie 36 lat zespół ludową nutą i śmiałymi tekstami rozbawił wszystkich. Przedstawione piosenki z humorem „uczyły”, jak się bawić czy też w jaki sposób wybrać męża.

Trzeba przyznać, że wszystkie Babcie i Dziadkowie doskonale się bawili. To był miło i przyjemnie spędzony czas.

Warto dodać, że tydzień temu z okazji Dnia Babci i Dziadka w Centrum Kultury w Zambrowie odbyło się widowisko operetkowe pt. „Paryski romans”, zorganizowane przez Burmistrza Miasta Zambrów LINK TUTAJ.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: