REKLAMA:

Sparingowy remis Olimpii z ligowym rywalem

sport
27.01.2018 r., godz. 18.50
Sparingowy remis Olimpii z ligowym rywalem
W trzecim zimowym sparingu Olimpia Zambrów zremisowała u siebie z III-ligowym Turem Bielsk Podlaski 1:1.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała trzeci w tym roku mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. Tym razem przeciwnikiem był ligowy rywal zambrowian – Tur Bielsk Podlaski. Mecz został rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Mimo iż Olimpia od początku spotkania narzuciła swoje tempo gry i była częściej w posiadaniu piłki, to goście pierwsi zdobyli bramkę. Padła ona w pierwszej połowie po ładnej i składnej akcji przyjezdnych. Był to jedyny gol, który padł w pierwszej części gry. W drugiej połowie spotkania Olimpia zdołała wyrównać. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne z rzutu wolnego piłkę do siatki w 55. minucie meczu skierował Łukasz Grzybowski.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Był to pierwszy sparingowy remis podopiecznych Wiesława Jancewicza w tym roku. Warto zaznaczyć, że w dzisiejszym spotkaniu Olimpia testowała trzech zawodników.

Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski 1:1 (0:1)
Bramka dla Olimpii: 55` Łukasz Grzybowski

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Piotr Czapliński, Przemysław Jastrzębski, Łukasz Piłatowski, Michał Kuczałek, Mateusz Szymorek, Michał Hryszko, Łukasz Grzybowski, Patryk Malinowski i trzech zawodników testowanych

Na zmiany wchodzili: Maciej Dębek, Mateusz Jastrzębski, Mateusz Prolejko, Patryk Koncewicz i Emil Łupiński.

W dzisiejszym meczu trener Wiesław Jancewicz nie mógł skorzystać z dwóch zawodników: Kamila Jackiewicza (sprawy osobiste) i Michała Domańskiego (choroba).

Dla Olimpii dzisiejszy mecz z Turem był trzecią grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym tegorocznym sparingu biało-niebiescy przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Tydzień temu natomiast nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: