REKLAMA:

Jutro hitowy mecz II ligi futsalu w Zambrowie. Zapraszamy kibiców!

zapowiedzi - repertuar
27.01.2018 r., godz. 14.10
Zambrowska drużyna futsalowa w swoim piątym meczu w ramach II ligi podlaskiej zmierzy się z drużyną Żubr Drohiczyn. Jest to niezwykle ważny mecz w perspektywie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, bowiem obie ekipy dotychczas wygrały wszystkie spotkania. Przyjdź do hali MG1 i kibicuj naszym zawodnikom!

Przed nami prawdziwe piłkarskie emocje w Zambrowie. Już jutro, 28 stycznia w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 zmierzą się dwie niepokonane w tym sezonie II podlaskiej ligi futsalu drużyny. FC Zambrów podejmować będzie Żubra Drohiczyn. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, z pewnością nie zabraknie emocji.

Obie drużyny jak na razie grają znakomicie i odniosły komplet zwycięstw. Imponująco prezentuje się także ich dorobek bramkowy. Zambrowianie w czterech dotychczas rozegranych spotkaniach strzelili rywalom aż 43 bramki, tracąc przy tym tylko 17. Z kolei ekipa Żubra, która ma rozegrany jeden mecz więcej od FC Zambrów, zdobyła do tej pory 48 goli i straciła ich 21.

Można zatem przewidywać, że na kibiców czeka mnóstwo piłkarskich emocji. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich na trybuny do hali sportowej MG1 w Zambrowie.

Organizatorzy przewidzieli nawet konkursy dla publiczności.

Serdeczenie zapraszamy!

Futsal Club Zambrów – Żubr Drohiczyn
28 stycznia 2018 roku, godzina 15:30
hala sportowa Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w ZambrowieWszystkie mecze 7. kolejki grupy podlaskiej II PLF:

:: FC Zambrów - Żubr Drohiczyn
:: Urząd Miejski Krynki - Supraślanka Supraśl
:: KS Grabówka - MOKS Słoneczny Stok II Białystok

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wywiadów przeprowadzonych przed niedzielnym meczem z trenerem FC Zambrów Kamilem Rosińskim oraz najskuteczniejszym zawodnikiem zambrowskiej drużyny Łukaszem Frołowem.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: