REKLAMA:

Operetka „Paryski Romans” na Dzień Babci i Dziadka [foto]

kultura
21.01.2018 r., godz. 21.30
Operetka „Paryski Romans” na Dzień Babci i Dziadka
Największe operetkowe przeboje, piękne kostiumy, porywająca choreografia oraz doskonałe dowcipy to największe atuty spektaklu operetkowego pt. "Paryski romans", który z okazji Dnia Babci i Dziadka można było obejrzeć dzisiaj w zambrowskim Centrum Kultury.

Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro - Dzień Dziadka. Z tej okazji w sali widowiskowo–kinowej w Centrum Kultury w Zambrowie odbyło się piękne widowisko operetkowe pt. „Paryski romans”, zorganizowane przez Burmistrza Miasta Zambrów. Wstęp był wolny, dzięki czemu sala widowiskowo-kinowa zapełniła się prawie do ostatniego miejsca.

„Paryski romans” w wykonaniu Grupy IWIA opowiada historię Antoniny i Edwina - polskich śpiewaków, którzy po międzynarodowych wojażach trafiają do Paryża. Obydwoje bardzo pragną wzajemnego towarzystwa, a nawet miłości. Jednak przekorność ich charakterów, nieprzewidywalne sytuacje oraz ciągłe zwroty akcji wciąż utrudniają im zbliżenie się do siebie. Młody artysta Edwin, zbyt często ulega urokowi przepięknych i ponętnych Paryżanek, zaś Antonina niejednokrotnie odłącza się od grupy w poszukiwaniu angażu na paryskich scenach i estradach.

Wystawiony w Zambrowie spektakl pt. „Paryski romans” pełny był operetkowych i klasycznych przebojów, takich jak: Wilia, O Sole Mio, Ach Kobietki, Kocham Paryż i wiele innych. Spektakl zachwycił zambrowską publiczność pięknymi kostiumami i doskonałą choreografią w wykonaniu mistrzów tanga, salsy oraz klasycznego walca.

Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiada Izabela Witwicka, kierownictwo muzyczne objął Wiesław Murzański, a choreografię opracowały Izabela Witwicka i Anna Kaczmarek.

Na koniec zabrana licznie publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: