REKLAMA:

Olimpia pokonała Koronę Ostrołęka [foto]

sport
20.01.2018 r., godz. 15.30
Pierwsze sparingowe zwycięstwo w tym roku zanotowali piłkarze Olimpii, którzy pokonali dziś na boisku bocznym Koronę Ostrołęka 5:3.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. Tym razem przeciwnikiem była występująca w IV lidze drużyna Korony Ostrołęka. Mecz został rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Olimpii 5:3. Hattrickiem popisał się w tym meczu najskuteczniejszy jesienią zawodnik zambrowskiego klubu Kamil Jackiewicz. Dwie bramki dla Olimpii dołożył jeszcze wychowanek biało-niebieskich Mateusz Jastrzębski. W składzie Olimpii wystąpiło dziś czterech zawodników testowanych, w tym dwóch bramkarzy.

Olimpia Zambrów – Korona Ostrołęka 5:3
Bramki dla Olimpii: Kamil Jackiewicz x3, Mateusz Jastrzębski x2

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: zawodnik testowany (bramkarz), Michał Domański, Łukasz Piłatowski, Emil Łupiński, Mateusz Szymorek, Michał Hryszko, Patryk Malinowski, zawodnik testowany, Mateusz Prolejko, zawodnik testowany, Kamil Jackiewicz

Na zmiany wchodzili: zawodnik testowany (bramkarz), Maciej Dębek, Łukasz Grzybowski, Mateusz Jastrzębski

Dla Olimpii mecz z ekipą z Ostrołęki był drugą w tym roku grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Wówczas dla Olimpii honorową bramkę zdobył Kamil Jackiewicz. Z kolei dla graczy Korony dzisiejszy mecz był pierwszym sparingiem w ramach cyklu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Następny sparing biało-niebiescy rozegrają za tydzień, 27 stycznia w Zambrowie. Rywalem będzie trzecioligowy Tur Bielsk Podlaski.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: