REKLAMA:

Jutro zbiórka żywności w Caritasie

społeczeństwo
16.01.2018 r., godz. 15.00
Przypominamy o cotygodniowej akcji Caritasu. Jeżeli chcesz podzielić się żywnością z potrzebującymi, możesz je dostarczyć jutro, jak w każdą środę, do Ośrodka Wsparcia Rodziny przy alei Wojska Polskiego 49.

W ubiegłą środę zambrowski Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas rozpoczął akcję dzielenia się jedzeniem. Jako że świąteczna inicjatywa zbiórki żywności w Ośrodku okazała się trafionym pomysłem, organizatorzy postanowili kontynuować to przedsięwzięcie.

Wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakąkolwiek żywność (ale nieprzeterminowaną) zapraszamy do OWR Caritas w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 49 w każdą środę w godz. 11.00 – 17.00. Mile widziane będą warzywa, owoce, wędlina, a także przetwory czy inne produkty o dłuższej dacie ważności (typu: makarony, kasze, zupki, ryż lub konserwy).

Natomiast jeśli ktoś z was potrzebuje jedzenia, będzie mógł zgłosić się do OWR Caritas w każdy czwartek i piątek w godz. 9.00 – 15.00.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się na stałe do tej inicjatywy. Niech święta trwają cały rok!

OWR CARITAS w Zambrowie
al. Wojska Polskiego 49


PRZYNOSIMY ŻYWNOŚĆ: środa w godz. 11.00 – 17.00
ODBIERAMY ŻYWNOŚĆ: czwartek i piątek w godz. 9.00 – 15.00
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: