REKLAMA:

Zambrowska drużyna futsalowa kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

sport
15.01.2018 r., godz. 16.00
Drugoligowa drużyna futsalowa - Futsal Club Zambrów (FC Zambrów) - idzie jak burza. Jak na razie w lidze wygrała wszystkie cztery rozegrane mecze, dzięki czemu jest liderem w tabeli.

Wczoraj zambrowianie, w meczu na szczycie, podejmowali na wyjeździe ekipę MOKS Słoneczny Stok II Białystok. Po emocjonującym pojedynku FC Zambrów pokonało rywala 13:9. Wcześniej ekipa z naszego miasta pokonywała na parkietach KS Grabówkę, Hetmana Białystok i Urząd Miejski Krynki, dzięki czemu plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli, mając na koncie 12 punktów oraz bilans bramkowy 43:17. W każdym spotkaniu najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w barwach zambrowskiego klubu jest jak na razie Łukasz Frołow, który w czterech meczach zdobył już łącznie aż 18 bramek.

Wyniki dotychczasowych spotkań ekipy Futsal Club Zambrów w sezonie 2017/2018:
:: KS Grabówka – FC Zambrów 4:8
:: FC Zambrów – Hetman Białystok 13:3
:: Urząd Miejski Krynki – FC Zambrów 1:9
:: MOKS Słoneczny Stok II Białystok – FC Zambrów 9:13

W najbliższym meczu, który zaplanowano na 20 stycznia, zambrowska drużyna futsalowa zmierzy się na wyjeździe z Supraślanką Supraśl. Z kolei najbliższy domowy mecz FC Zambrów rozegra 28 stycznia. Wówczas przyjdzie im się zmierzyć z drużyną Żubrów Drohiczyn. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 17:00 w hali sportowej przy Miejskim Gimnazjum Nr 1.

II Polska Liga Futsalu, w której uczestniczy zambrowski zespół, to trzecia klasa rozgrywkowa po I lidze oraz Ekstraklasie. Wszystkie szczeble rywalizacji funkcjonują pod auspicjami Polskiego Związku Piłki Nożnej. W grupie podlaskiej zambrowska drużyna rywalizuje z sześcioma ekipami: Żubrami Drohiczyn, Supraślanką Supraśl, KS Grabówką, MOKS-em Słoneczny Stok II Białystok, Urzędem Miejskim Krynki i Hetmanem Białystok.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: