REKLAMA:

"Bank żywności" rusza w Zambrowie

społeczeństwo
09.01.2018 r., godz. 20.00
Jeżeli chcesz podzielić się żywnością z potrzebującymi, możesz je dostarczyć w każdą środę do OWR Caritas. Jeśli to ty potrzebujesz jedzenia, przyjdź do Ośrodka w czwartek lub piątek. Rusza zambrowski "bank żywności".

Świąteczna akcja zbiórki żywności w Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas okazała się trafionym pomysłem. Mieszkańcy Zambrowa nie zawiedli - bardzo chętnie włączyli się w inicjatywę i podzielili się żywnością z potrzebującymi. Do Ośrodka trafiły sałatki, różne potrawy, przetwory, pieczywo, nabiał, warzywa i owoce, z czego skorzystało wiele osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących.

- „Tak duży odzew ze strony naszych mieszkańców mile nas zaskoczył. Myślę, że nie był to tylko taki świąteczny odruch. Postanowiliśmy kontynuować akcję, bo jestem pewna, że wiele osób chciałoby i mogłoby podzielić się z innymi posiłkiem. Po co wyrzucać jedzenie, skoro można je oddać osobie, której go brakuje?” – mówi Barbara Reinke z OWR Caritas.

Wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakąkolwiek żywność (ale nieprzeterminowaną) zapraszamy do OWR Caritas w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 49 w każdą środę w godz. 11.00 – 17.00. Mile widziane będą warzywa, owoce, wędlina, a także przetwory czy inne produkty o dłuższej ważności (typu: makarony, kasze, zupki, ryż lub konserwy).

Natomiast jeśli ktoś z was potrzebuje jedzenia, będzie mógł zgłosić się do OWR Caritas w każdy czwartek i piątek w godz. 9.00 – 15.00.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się na stałe do tej inicjatywy. Niech święta trwają cały rok!

OWR CARITAS w Zambrowie
al. Wojska Polskiego 49


PRZYNOSIMY ŻYWNOŚĆ: środa w godz. 11.00 – 17.00
ODBIERAMY ŻYWNOŚĆ: czwartek i piątek w godz. 9.00 – 15.00RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: