REKLAMA:

„Ciebie mi trzeba”

kultura
08.01.2018 r., godz. 15.00
To tytuł najnowszego utworu zespołu Masters. Razem z nim ukazał się teledysk.

Premiera najnowszego utworu zespołu Masters pt. "Ciebie mi trzeba" miała miejsce w miniony piątek, 5 stycznia. Piosenkę można posłuchać na kanale YouTube zespołu. Słowa napisała Monika Chorko, natomiast muzykę Paweł Jasionowski i Paweł Janas.

- „Ciebie mi trzeba to propozycja bardzo taneczna, której premierę nie bez powodu zaplanowaliśmy na karnawał. Jesteśmy przekonani, że utwór idealnie sprawdzi się podczas karnawałowych imprez, a teledysk przypadnie do gustu naszym fanom i nie tylko.” - powiedział nam Paweł Jasinowski, lider zespołu Masters.

Razem z premierą piosenki ukazał się również teledysk. Główną rolę w nim gra Jakub Świderski, aktor znany z seriali m.in. Klan, Przyjaciółki, czy Na wspólnej. Wystąpił również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w tej samej edycji co wokalista zespołu Masters – Paweł Jasionowski.

- „Super atmosfera! Mieliśmy dużo zabawy podczas krecenia. Niektóre sytuacje są mocno z życia wzięte. Na wszelki wypadek nie powiem które.” - powiedział nam Jakub Świderski.

Zachęcamy do wysłuchania nowości zespołu Masters, którego liderem jest zambrowianin Paweł Jasionowski.BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: