REKLAMA:

Kolędy rozbrzmiały w „Duchu” [foto]

kultura
07.01.2018 r., godz. 20.30
Najpiękniejsze polskie kolędy można było dzisiaj usłyszeć podczas świątecznego koncertu w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

Koncert "Czar świąt" odbył się dzisiaj, 7 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Przed zambrowską publicznością zaprezentowała się Młodzieżowa Miejska Orkiestra Dęta oraz soliści i chór Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie.

Podczas koncertu mieszkańcy Zambrowa i okolic mogli posłuchać pięknych polskich kolęd. W repertuarze muzyków znalazły się m.in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha Noc” czy „Wśród nocnej ciszy”.

Na zakończenie każdego z utworów publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami.

Przypominamy, że koncert „Czar świąt” odbył się już po raz drugi. Pierwszy raz zambrowianie mieli okazję go wysłuchać podczas III Zambrowskiego Spotkania Wigilijnego. Wówczas Młodzieżowa Miejska Orkiestra Dęta oraz chór i soliści PSM zaprezentowali się na deskach sceny Centrum Kultury.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: