REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
03.01.2018 r., godz. 16.40
Wieczór uwielbienia, warsztaty artystyczne z makramy, zapisy na przegląd kolęd, a także koncert świąteczny. To wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


Do 5 stycznia (do piątku)
prowadzone są zapisy do II Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda...” organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu. Adresatami konkursu, który odbędzie się 17 stycznia, są uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i dorośli. Zgłoszenie należy dostarczyć osobiście do SOSW w Długoborzu.

***

5 stycznia (piątek)
Warsztaty artystyczne z makramy organizowane przez Klub Rękodzieła Artystycznego „Robótki pod biblioteką” oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Zambrowie. Zajęcia poprowadzi pani Krystyna Truchel. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą jedynie zakup materiałów. Początek spotkania o godz. 15:30 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie.

***

6 stycznia (sobota)
Koncert zespołu FaPki oraz orkiestry dętej pod batutą Michała Knapkiewicza. W repertuarze utwory z bajek Disneya. Początek o godz. 17:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny.

***

7 stycznia (niedziela)
Koncert kolęd pt. „Czar świąt” w wykonaniu solistów i chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego oraz Młodzieżowej Miejskiej Orkiestry Dętej pod przewodnictwem Krzysztofa Witkowskiego. Początek o godz. 16:00 w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Wstęp wolny.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


3 stycznia (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00. Więcej informacji - TUTAJ.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: