REKLAMA:

Potrzebujesz jedzenia? Przyjdź do OWR Caritas

społeczeństwo
28.12.2017 r., godz. 11.40
Zambrowianie jak zwykle nie zawiedli i z chęcią podzielili się żywnością z potrzebującymi. Dziękujemy!

Mieszkańcy Zambrowa nie zawiedli - bardzo chętnie włączyli się w inicjatywę Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas i podzielili się żywnością z potrzebującymi. Zamiast wyrzucać jedzenie po świętach, zambrowianie przynieśli do ośrodka sałatki, różne potrawy, przetwory, pieczywo, nabiał, warzywa i owoce.

- „Bardzo dziękujemy za całą tą żywność. Tak duży odzew ze strony naszych mieszkańców mile nas zaskoczył. Większość już została rozdana osobom potrzebującym – bezdomnym, samotnym i ubogim. Jeżeli ktoś potrzebuje jedzenia, może jeszcze dziś lub jutro zgłosić się do nas – na pewno nie odejdzie z pustymi rękoma.” – informuje Barbara Reinke z OWR Caritas.

Jak udało nam się dowiedzieć, w Ośrodku są dostępne warzywa (np. ziemniaki, kalafior, sałata, brukselka, marchew, pietruszka), owoce (np. jabłka, banany, cytryny), pieczywo, nabiał (maślanka).

Jeśli ktoś z was potrzebuje żywności, może zgłosić się do OWR Caritas w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 49 dziś do godz. 17:00 lub jutro od godz. 8:00 do 15:00.

RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: