REKLAMA:

Wigilia w OWR Caritas [foto]

świąteczne
22.12.2017 r., godz. 18.00
Wigilia w OWR Caritas
Osoby samotne, starsze oraz dzieci uczęszczająca na zajęcia do OWR Caritas wzięły udział we wspólnym spotkaniu opłatkowym.

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie zorganizował Wigilię dla osób bezdomnych, samotnych, starszych i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W tegorocznym spotkaniu opłatkowym uczestniczył m.in. Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak oraz radny Rady Miasta Zambrów Michał Klimowicz.

Na początku przed zebranymi gośćmi z krótkim występem artystycznym i kolędami wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia organizowane przez zambrowski ośrodek Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć składania życzeń oraz łamania się opłatkiem. Wcześniej jednak wikariusz parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie ks. Adam Tomaszewski poprowadził wspólną modlitwę.

Na zakończenie wszyscy zebrani goście zasiedli przy wigilijnym stole, na którym był tradycyjny śledź w oleju, ryba w pomidorach, pierogi, czerwony barszcz oraz wigilijna kapusta. Punktem kulminacyjnym była wizyta świętego Mikołaja, od którego dzieci otrzymały świąteczne paczki.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: