REKLAMA:

Strażacki „opłatek” w Zambrowie [foto]

świąteczne
20.12.2017 r., godz. 11.00
Strażacki „opłatek” w Zambrowie
Ci, którzy na co dzień narażają swoje zdrowie i życie, aby ratować życie i mienie innych, spotkali się w świątecznej atmosferze. Mowa o spotkaniu opłatkowym strażaków z Komendy PSP w Zambrowie.

Uroczyste spotkanie opłatkowe odbyło się dziś, 20 grudnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Udział w nim wzięli strażacy i pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Zambrowie oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: Starosta Zambrowski Robert Rosiak, Wicestarosta Stanisław Rykaczewski, Przewodniczący Rady Powiatu Józef Dąbrowski, Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos, Wójt Gminy Kołaki Kościelne Sylwester Jaworowski, Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman, ks. dziekan Jerzy Samsel, ks. prałat Marian Olszewski, ks. kanonik Jarosław Olszewski oraz radny Sejmiku Województwa Podlaskiego i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh Marek Komorowski.

- „Wszystkim zebranym, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkiego najlepszego, wesołych świąt, szczęścia, spokoju ducha, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz życiu zawodowym. Te życzenia kieruję również do waszych rodzin i proszę o to, żebyście te życzenia przekazali. Życzenia kieruję również do wszystkich ochotników z powiatu zambrowskiego.” - mówił komendant PSP w Zambrowie bryg. Maciej Krajewski.

W czasie spotkania życzenia świąteczne strażakom składali także zaproszeni goście. Starosta Robert Rosiak w imieniu swoim i pracowników Starostwa Powiatowego życzył zdrowych, radosnych i szczęśliwych świąt. Głos zabrał także Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, który w imieniu pozostałych przedstawicieli samorządowych podziękował strażakom za pracę w roku 2017, podkreślając wzorową współpracę Miasta z PSP. Złożył również życzenia świąteczno-noworoczne.

Następnie wszyscy zebrani odśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betelejem”, po czym dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia zdrowych i spokojnych świąt oraz pomyślności w Nowym 2018 Roku.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: