REKLAMA:

Zambrowskie zawodniczki karate walczyły o Puchar Polski

sport
19.12.2017 r., godz. 19.00
Aleksandra Olszewska oraz Zuzanna Szulborska reprezentowały Zambrowski Klub Karate Kyokushin podczas ogólnopolskich zawodów. Mimo dobrej postawie i zaangażowaniu, zawodniczkom nie udało się zająć miejsca na podium. Z pewnością zebrały one cenne doświadczenie, które pomoże im w dalszej karierze sportowej.

XXXIV Puchar Polski Seniorów oraz XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w karate odbył się 9 grudnia we Wrocławiu. Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate.

Na czterech matach zmagało się 489 karateków z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Wśród nich znajdowały się dwie zawodniczki Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin – Aleksandra Olszewska (młodzik) oraz Zuzanna Szulborska (junior). Ponadto jednym z sędziów zawodów był sensei Skander Youssfi 4 dan z ZKKK.

- „Zawody były na wysokim poziomie. Tym razem nasze zawodniczki nie zdołały stanąć na podium, choć należy zaznaczyć, że pokazały bardzo dobrą technikę i ducha walki. Na pewno zdobyły doświadczenie, które jest bezcenne, gdyż dla dziewczyn był to pierwszy start w zawodach takiej rangi.” - podsumowuje trener Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Anna Kaczyńska – Youssfi.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: