REKLAMA:

Pracuj w Fabrykach Mebli FORTE S.A.

artykuł sponsorowany
18.12.2017 r., godz. 12.00
Fabryki Mebli FORTE to czołowy polski producent mebli. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz budową nowej fabryki, prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska techniczne jak i biurowe.

Jako jeden z największych europejskich producentów mebli, zatrudniamy ponad 3 500 pracowników, a 1000 osób pracuje z nami od 15 lat. Jesteśmy w trakcie realizacji wielomilionowej inwestycji. W Suwałkach powstaje najnowocześniejsza w Europie fabryka płyty wiórowej oraz kolejna fabryka mebli.

Aktualnie do fabryki w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy:
- Operatorów maszyn,
- Pracowników magazynu,
- Brygadzisty,
- Mistrza produkcji,
- Dyspozytora,
- Koordynatora ds. planowania produkcji,
- Analityka produkcji,
- Inżyniera utrzymania ruchu,
- Inżyniera mechanika,
- Mechanika,
- Automatyka,
- Solarza-Modelarza.

Dodatkowo trwają rekrutacje na stanowiska biurowe:
- Referent ds. księgowości z j. niemieckim,
- Referent ds. obsługi klienta z j. niemieckim,
- Asystentka Biura Zarządzania Marką,
- Audytor Wewnętrzny,
- Analityk HR,
- Specjalista ds. inwestycji,
- Konstruktor SOLID WORKS.

Zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane pracą w FORTE. Rozważymy wszystkie kandydatury.

Studentów oraz absolwentów zachęcamy do rozpoczęcia kariery w strukturach Forte od udziału w programie stażowym. Jest to niepowtarzalna okazja do zgłębiania wiedzy po studiach. Staż trwa 3 miesiące i jest odpłatny. Uczestnikom zapewniamy wyżywienie oraz zakwaterowanie. Zachęcamy do aplikowania zarówno studentów kierunków technicznych jak i ekonomicznych.

Dbając o naszych pracowników, oferujemy bogaty pakiet socjalny, a przede wszystkim stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Umożliwiamy również udział w szkoleniach specjalistycznych, organizowanych przez polskich jak i zagranicznych dostawców. Po godzinach pracy organizujemy także spotkania i warsztaty ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu.

Wspieramy rodziców. Posiadamy jedno z najlepszych w Polsce dwujęzyczne przyzakładowe przedszkole z oddziałem żłobkowym w Ostrowi Mazowieckiej, a od września 2018 r. również w Suwałkach. Dodatkowo, dzieciom naszych pracowników oferujemy kolonie letnie oraz bezpłatne zajęcia językowe.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, wejdź na stronę http://ww2.forte.com.pl/pl/index/kariera-aktualne-oferty i zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Dołącz do firmy, dla której liczą się ludzie!

http://ww2.forte.com.pl/pl/index/kariera-aktualne-ofertyRedakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam. 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: