REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
13.12.2017 r., godz. 13.10
Wernisaż wystawy, jasełka bożonarodzeniowe, Zambrowskie Spotkanie Wigilijne, zbiórka krwi - to niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


15 grudnia (piątek)
Wernisaż wystawy uczestników pleneru malarskiego pt. „Inspiracja: Łomża”, który odbędzie się w łomżyńskiej Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku. Autorami prac są absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Krakowie, którzy w w sierpniu przez dwa tygodnie uczestniczyli w plenerze zorganizowanym w Łomży. Otwarcie wystawy zaplanowano na godz. 18:00. Wstęp wolny!

***

15-16 grudnia (piątek-sobota)
XXII edycja Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych organizowanych przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Przez dwa dni na scenie MDK-DŚT zaprezentowanych zostanie trzynaście spektakli konkursowych oraz spektakle gościnne: „Szczątki” Koorperacji Flug z Białegostoku i „Damy i Huzary” Teatru Aktywnego. Przegląd zaczyna się w piątek o godz. 10:00. Na wszystkie spektakle wstęp wolny.

***

17 grudnia (niedziela)
Dyrektor Domu Kultury w Rutkach-Kossakach zaprasza mieszkańców gminy do udziału w jasełkach bożonarodzeniowych w wykonaniu grupy teatralnej „AWANGARDA”. Początek o godz. 17:30 w Domu Kultury w Rutkach. Wstęp wolny.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


14 grudnia (czwartek)
Zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji ph. „Nasza krew – nasza Ojczyzna”. Najcenniejszy surowiec będzie można oddać przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w godz. 9:00 – 14:00. Więcej informacji - >>TUTAJ<<.

***

17 grudnia (niedziela)
III Zambrowskie Spotkanie Wigilijne organizowane przez samorząd miejski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00 na parkingu przed Miejskim Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, gdzie zaplanowano składanie życzeń, łamanie się opłatkiem, a także degustację potraw wigilijnych. Więcej informacji - >>TUTAJ<<.

***

18 grudnia (poniedziałek)
XXII sesja Rady Powiatu. Podczas obrad prowadzonych w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie radni pochylą się nad jedenastoma projektami uchwał. Najważniejszą wśród nich dotyczy uchwalenia budżetu Powiatu Zambrowskiego na 2018 rok. Ponadto radni powiatowi zostaną zapoznani z informacją na temat działalności Szpitala Powiatowego w Zambrowie za pierwsze trzy kwartały 2017 roku oraz ze sprawozdaniem z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Zambrowskiego za 2017 rok. Przypominamy, że obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: