REKLAMA:

Świąteczna iluminacja w Zambrowie [foto+video]

świąteczne
12.12.2017 r., godz. 14.25
Tak prezentuje się świąteczna iluminacja w Zambrowie
Na latarniach ulicznych wzdłuż głównych ulic Zambrowa zamontowano świąteczne ozdoby. Przyozdobiono również skwery i ronda. Pojawiły się na nich aniołki, choinki oraz bombki. Nowością są w tym roku dwa dmuchane mikołaje.

Świetlne dekoracje ulic od kilku dni wprowadzają mieszkańców Zambrowa w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Montaż ozdób zakończył się w minionym tygodniu. Prace te wykonała lokalna firma PHU Anna.

Jak co roku na święta Bożego Narodzenia ozdobione zostały wszystkie ważniejsze ulice w naszym mieście. Świetlne dekoracje zawisły na latarniach wzdłuż: al. Wojska Polskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Białostockiej, ul. Mazowieckiej, ul. Wyszyńskiego, pl. Sikorskiego (przy pomniku Powstania Styczniowego) i ul. Ostrowskiej oraz nad ul. Kościuszki. Świąteczne ozdoby są też widoczne na wszystkich rondach. Pojawiły się na nich choinki, anioły z trąbami oraz śnieżynki. Przystrojone zostały także trzy duże choinki – na placu Sikorskiego, na skwerze przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej i przy rondzie im. Romana Dmowskiego.

W tym roku Urząd Miasta zakupił kilka kolorowych LED-owych elementów słupowych. Nowością są także dwa duże dmuchane i podświetlane mikołaje. Jeden z nich stanął przy choince na placu Sikorskiego, natomiast drugi – przy budynku Centrum Kultury w Zambrowie.

Na montaż dekoracji, zakup elementów uzupełniających, a także na odnowienie starszych iluminacji świątecznych z miejskiej kasy przeznaczono około 50 tys. zł.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć oraz krótki film przedstawiający tegoroczne ozdoby świąteczne w naszym mieście.ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: