REKLAMA:

Dobre występy zawodników ZKKK we Włocławku

sport
11.12.2017 r., godz. 16.00
Dobre występy zawodników ZKKK we Włocławku
Pięć pierwszych, dwa drugie i jedno trzecie miejsce indywidualnie pozwoliły zawodnikom Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin zająć drużynowo wysokie 3. miejsce na ogólnopolskim turnieju karate we Włocławku.

Zawodnicy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin (ZKKK) w sobotę, 2 grudnia wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży we Włocławku. Zambrowscy karatecy spisali się bardzo dobrze, zdobywając 3. miejsce drużynowo na 26 sklasyfikowanych klubów. Turniej rozgrywany był w dwóch konkurencjach: kata i kumite.

Pierwsze miejsca wywalczyli następujący zawodnicy ZKKK:
:: Mateusz Choromański
:: Adrian Wardziński
:: Karolina Olszewska
:: Filip Polak
:: Zuzanna Szulborska

Drugie miejsca wywalczyli następujący zawodnicy ZKKK:
:: Aleksandra Olszewska
:: Karolina Olszewska

Trzecie miejsce wywalczył następujący zawodnik ZKKK:
:: Kacper Wróblewski

- „Każdy z nich stoczył mocne i emocjonujące pojedynki, realizując program przygotowań w stu procentach. Wiele walk skończyli przed czasem, wygrywając z przeciwnikiem przez wazari czy ippon. Pokazali dużego ducha walki mierząc się czasami z zawodnikami z wyższym stopniem zaawansowania. Jestem dumny z moich podopiecznych.” - mówi sensei Skander Youssfi, instruktor ZKKK.

Tym razem, mimo dobry walk, nie udało się stanąć na podium innym zawodnikom ZKKK biorącym udział w imprezie: Jakubowi Zalewskiemu, Aleksandrze Sasinowskiej i Amelii Zarębie.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: