REKLAMA:

Caritas zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy

społeczeństwo
08.12.2017 r., godz. 19.00
Choinki, bombki i szopki - między innymi takie rzeczy będzie można nabyć podczas kiermaszu bożonarodzeniowego organizowanego w OWR Caritas. Ponadto przypominamy o prowadzonej zbiórce nakrętek.

Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie zaprasza mieszkańców Zambrowa i okolic do udziału w kiermaszu ozdób świątecznych. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 10 grudnia w godzinach od 9:00 do 14:00 w siedzibie Ośrodka przy alei Wojska Polskiego 49.

- „Podczas kiermaszu będzie można nabyć własnoręcznie robione choinki, bombki, szopki oraz zdobione szyszki.” - powiedziała nam Barbara Reinke z Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie.

Ponadto przypominamy o trwającej zbiórce plastikowych nakrętek prowadzonej przez Ośrodek Wsparcia Rodziny. W tym roku szkolnym pomoc pieniądze z akcji trafią do 25-letniej mieszkanki Zambrowa Sylwii Paszkiewicz-Garczarek. Dziewczyna cierpi na epilepsję, jest opóźniona psychomotorycznie z cechami autyzmu. W dodatku Sylwia słabo widzi i ma kłopoty z sercem. Przybyły jej także alergia i nadczynność tarczycy. Sylwia przeszła dwie operacje kręgosłupa. Jest pod stałą opieką neurologa, okulisty, kardiologa i ortopedy. Rehabilitacja Sylwii wymaga wielu leków, specjalistycznych wkładek ortopedycznych zmienianych corocznie, dzięki którym całkiem nieźle chodzi oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Do codziennego funkcjonowania potrzebuje pomocy innych osób.

Zebrane nakrętki należy dostarczyć do 15 grudnia do siedziby Ośrodka Wsparcia Rodziny „Caritas” przy al. Wojska Polskiego 49 w Zambrowie. Następnie nakrętki odebrane zostaną przez firmę zajmującą się skupem surowców wtórnych.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: