REKLAMA:

Państwo Krukowscy dziękują za 1% podatku na rzecz ich 11-letniego synka

społeczeństwo
07.12.2017 r., godz. 17.00
Rodzice 11-letniego Jakuba Krukowskiego z Zambrowa dziękują wszystkim darczyńcom za 1% podatku.

Rodzice Jakuba Krukowskiego dziękują serdecznie wszystkim osobom, które w czasie kampanii podatkowej przekazały swój 1 % podatku na jego rehabilitację. Dzięki hojności podatników 11-letni Kuba otrzymał 6830 zł.

- „Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przekazali 1% z podatku za 2016 r. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na leczenie i rehabilitację Kubusia.” - mówią rodzice Kuby.

Jakub Krukowski urodził się z małogłowiem. Chorobie tej towarzyszy upośledzenie psychiczne jak i fizyczne dziecka. Od 9 lat chłopiec walczy też z niewydolnością oddechową, jego oddech wspomagany jest respiratorem i koncentratorem tlenowym.Mimo choroby Kubuś jest bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem.

- „Nasze życie polega na ciągłej walce o godne życie dla synka. Dlatego najważniejsza jest systematyczna, codzienna rehabilitacja oraz odpowiednia opieka lekarzy specjalistów. Wraz z wiekiem dochodzi coraz większe zapotrzebowanie na pomoce ortopedyczne takie jak specjalny gorset oraz łuski. Dlatego dziękujemy z całego serca wszystkim którzy nie są obojętni na los naszego dziecka i chcą nam pomóc. Pieniądze zebrana przez Kubusia na pewno ułatwią nam choć trochę życie.” - dodają rodzice chłopca.

Kuba jest podopiecznym Fundacji Jaś i Małgosia. Osoby, które chciałyby wspomóc rodziców 10-letniego mieszkańca Zambrowa dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

FUNDACJA JAŚ I MAŁGOSIA
NR KRS 0000127075
nr konta: 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745
z dopiskiem: #460 Jakub Krukowski


ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: