REKLAMA:

Konferencja prasowa Starostwa Powiatowego [retransmisja]

samorząd
04.12.2017 r., godz. 18.30
Informacje na temat planowanych inwestycji drogowych oraz działalności i planów Szpitala Powiatowego w Zambrowie zostały przedstawione podczas dzisiejszego spotkania z mediami zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Zambrowie.

Konferencja prasowa zwołana przez Starostę Zambrowskiego Roberta Macieja Rosiaka odbyła się dzisiaj, 4 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie. W spotkaniu oprócz starosty uczestniczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Józef Dąbrowski, wicestarosta Stanisław Rykaczewski, prezes Szpitala Powiatowego w Zambrowie Bogusław Dębski, naczelnik Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Zbigniew Rzepiński.

W trakcie konferencji przedstawione zostały informacje na temat zakończonego naboru wniosków na dofinansowania planowanych przez Powiat Zambrowski przyszłorocznych inwestycji drogowych. Ponadto odniesiono się do obecnej działalności oraz planów inwestycyjnych Szpitala Powiatowego w Zambrowie.

Zachęcamy do obejrzenia retransmisji z konferencji prasowej Starostwa Powiatowego w Zambrowie.BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: