REKLAMA:

„Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6

edukacja
04.12.2017 r., godz. 10.45
„Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
Przedszkolaki z grup VII i XII z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie miały okazję przenieść się w świat wróżb i przepowiedni andrzejkowych.

Dzieci z grup VII i XII Miejskiego Przedszkola Nr 6 wraz ze swoimi wychowawczyniami w miniony czwartek, 30 listopada wzięły udział w integracyjnym spotkaniu ph. „Wesołe zabawy z Andrzejem”. Jego celem było zapoznanie dzieci z tradycjami związanymi z wieczorem andrzejkowym, poprzez uczestnictwo w zabawach i wróżbach. Najbardziej liczyła się w tym wszystkim jednak dobra zabawa.

Dzieci losowały kartoniki z przestrogami na przyszłość, a także miały okazję poznać swoje przyszłe zawody. Tradycyjną wróżbą andrzejkową jest tak zwany „wyścig butów”, który tym razem nie wskazywał, kto pierwszy zmieni stan cywilny, a to, kto kolejnego dnia będzie dyżurnym. Wszystkim zabawom towarzyszyło dużo śmiechu.

Andrzejkowe zabawy dla dzieci przygotowały i przeprowadziły wychowawczynie grup VII i XII – Małgorzata Łada, Edyta Giero, Wanda Buczyńska oraz Wioletta Święcka.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: