REKLAMA:

Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]

edukacja
01.12.2017 r., godz. 14.30
Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Odbyły się one w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony był 25 listopada. Z tej okazji palcówki oświatowe organizowały różne akademie oraz spotkania. Jedno z nich zostało zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

W zajęciach uczestniczyły pięciolatki i sześciolatki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 Akademia Malucha. Przedszkolaki w towarzystwie pluszowych ulubieńców wysłuchały historii „Zagubionego niedźwiadka” autorstwa A. Mangan. Dzieci obejrzały również galerię najsłynniejszych misiowych bohaterów książek dla dzieci. Ponadto brały udział w różnych quizach, zabawach i pląsach.

- „Dzieci z Akademii Malucha uwielbiają wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia były doskonałą okazją, by po raz kolejny odwiedzić to magiczne miejsce.” - podsumowują wychowawczynie 5- i 6-latków.

Za pośrednictwem naszego Portalu wychowawczynie, grup uczestniczących w Światowym Dniu Pluszowego Misia organizowanego przez MBP, dziękują paniom bibliotekarkom - Barbarze Myszko i Marii Ferenc za zaproszenie oraz przeprowadzenie wspaniałych zajęć.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: