REKLAMA:

Igrzyska powiatowe w siatkówce

sport
29.11.2017 r., godz. 14.00
Tylko dwie szkoły uczestniczyły w siatkarskich zmaganiach szkół podstawowych z naszego powiatu. Awans do Półfinału Grupy Zachodniej wywalczyły reprezentacje dziewcząt SP4 Zambrów i SP5 Zambrów oraz chłopców SP5 Zambrów.

Igrzyska powiatowe w siatkówce dziewcząt i chłopców rocznik 2005 r. i młodsi odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie 25 listopada. W zawodach uczestniczyły reprezentacje tylko dwóch szkół – SP4 i SP5 w Zambrowie (łącznie 40 uczniów).

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta

:: SP4 Zambrów – SP5 Zambrów 2:0 (25:15, 25:18)

Klasyfikacja końcowa
1. SP4 Zambrów – 2 pkt (opiekun Grażyna Łamarz)
2. SP5 Zambrów – 1 pkt (opiekun Ilona Ostrowska)

Chłopcy
:: SP5 Zambrów – SP4 Zambrów 2:0 (25:16, 25:17)

Klasyfikacja końcowa
1. SP5 Zambrów - 2 pkt (opiekun Piotr Klocek)
2. SP4 Zambrów – 1 pkt (opiekun Krzysztof Kumór)

Zawody sędziował Zenon Mościcki.

Organizatorem igrzysk było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem zaś Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

W uroczystym zakończeniu zawodów uczestniczył Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego Pan Sławomir Baran i Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Zambrowie Pan Bogdan Pac.

Zaproszeni goście wręczyli puchary drużynom biorącym udział w zawodach. Reprezentacje dziewcząt SP4 Zambrów i SP5 Zambrów oraz chłopców SP5 Zambrów wywalczyły awans do Półfinału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się 3 grudnia w Zambrowie (dziewczęta) i Wysokiem Mazowieckiem (chłopcy).

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie za pośrednictwem naszego Portalu składa podziękowania dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie Ryszardowi Świderskiemu za udostępnienie hali sportowej do rozegrania zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego Grażynie Łamarz i Krzysztofowi Kumórowi za organizację zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie pucharów.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: