REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
29.11.2017 r., godz. 12.40
Koncerty pianistyczne, promocja książki, "Muzyka przy kawie", mikołajki, spotkania burmistrza z mieszkańcami - to tylko niektóre wydarzenia, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


29 listopada – 1 grudnia (środa - piątek)
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Zambrowie. Dla miłośników muzyki przygotowano trzy koncerty towarzyszące. Szczegółowe informacje - TUTAJ.

***

2 grudnia (sobota)
Mikołajki organizowane przez Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie. W programie gry i zabawy dla najmłodszych. Szczegóły imprezy - TUTAJ.

***

2 grudnia (sobota)
Promocja książki pt. „Legendy zambrowskie” autorstwa Pawła Ireneusza Szepietowskiego. Na blisko 50 stronicach znajduje się 10 opowiadań oprawionych ciekawymi rysunkami autorstwa Wojciecha Rusieckiego. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 w Centrum Kultury w Zambrowie.

***

3 grudnia (niedziela)
„Muzyka przy kawie”, czyli spotkanie prawdziwych miłośników muzyki. Weź ze sobą ulubioną płytę lub kasetę i w kameralnym klimacie posłuchaj jej na super sprzęcie. Więcej informacji - TUTAJ.

***

5 grudnia (wtorek)
„Dzień Postaci z Bajek, czyli urodziny Walta Disneya” w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie, aleja Wojska Polskiego 25. W programie: czytanie bajek, filmy Disneya, gry, zabawy i mnóstwo atrakcji. Mile widziane przebranie za ulubioną postać bajkową. Początek o godzinie 15.30.

***

6 grudnia (środa)
Mikołajki w Centrum Kultury w Zambrowie. Od 15:00 do 20:00 zaplanowano szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Szczegółowe informacje - TUTAJ.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


1 grudnia (piątek)
Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza mieszkańców ul. Kościuszki o godz. 18:30 do sali konferencyjnej Centrum Kultury w Zambrowie na spotkanie dotyczące remontu tej ulicy.

***


5 grudnia (wtorek)
Burmistrz zaprasza mieszkańców Zambrowa o godz. 18.00 do Centrum Kultury na spotkanie, podczas którego podsumowany zostanie kończący się rok oraz omówione zostaną plany na rok przyszły. Przewidziano również czas na sprawy różne, kiedy głos będą mogli zabrać zebrani mieszkańcy.

***


6 grudnia (środa)
Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: