REKLAMA:

Zambrowska Długa Fala rozstrzygnięta [foto]

kultura
27.11.2017 r., godz. 22.00
III Zambrowska Długa Fala w Brydżu Sportowym, 27.11.2017 r.
Cezary Reszeć został najlepszym zawodnikiem III Zambrowskiej Długiej Fali w Brydżu Sportowym.

Podsumowanie III Zambrowskiej Długiej Fali w Brydżu Sportowym odbyła się dzisiaj, 27 listopada w zambrowskim Centrum Kultury. W spotkaniu udział wzięło 15 zawodników.

III Zambrowska Długa Fala rozgrywana była od 21 maja do 20 listopada w każdy poniedziałek w Centrum Kultury w Zambrowie. W tym okresie odbyło się łącznie 25 turniejów w brydżu sportowym. W zawodach uczestniczyło 22 zawodników z Zambrowa i okolicznych miejscowości, w tym trzy kobiety.

Przy przyznawaniu punktów danym zawodnikom, brano pod uwagę 20 najlepszych zawodów poszczególnego gracza. Po zliczeniu punktów najlepszym zawodnikiem tegorocznej Zambrowskiej Długiej Fali został Cezary Reszeć, wyprzedzając Jarosława Pogorzelskiego oraz Bogdana Paca.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali dyplomy. Najlepszych trzech zawodników otrzymało z rąk dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie Marty Konopki pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Drobne upominki otrzymały również trzy panie, które uczestniczą w rozgrywkach brydża sportowego.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: