REKLAMA:

Zwycięstwa młodziczek Rekordu w lidze

sport
27.11.2017 r., godz. 15.50
Zwycięstwa młodziczek Rekordu w lidze
Siatkarki Rekordu Zambrów rozegrały na wyjeździe dwa mecze ligowe w ramach Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. Bardzo dobra postawa podopiecznych Łukasza Kujawy sprawiła, że młode siatkarki z naszego miasta zdobyły komplet punktów.

W minioną sobotę młodziczki Rekordu Zambrów rozegrały w Płocicznie–Tartak dwa ligowe mecze. W pierwszym zmierzyły się z drużyną UKS MIKOLO Sokółka. W pierwszym secie dziewczęta z Zambrowa zdecydowanie dominowały i wygrały go 25:15. Z kolei drugi set rozpoczął się dla młodziczek Rekordu źle, bowiem straciły one 7 punktów z rzędu. Przy wyniku 6:9 dla przeciwnika na zagrywkę weszła jednak atakująca Magdalena Dąbrowska, która swoim mocnym serwisem rozbiła przyjecie przeciwniczek. Dzięki temu Rekordzianki wyszły na prowadzenie 20:9 i ostatecznie wygrały drugiego seta 25:12. Tym samym całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Rekordu 2:0.

Drugim rywalem zambrowskiego zespołu był gospodarz turnieju – UKS SPRINT Płociczno–Tartak. W tym spotkaniu trener Łukasz Kujawa dał szansę pogrania zawodniczkom rezerw. Na parkiecie pojawiła się Patrycja Dąbrowska (przyjmująca) oraz Małgorzata Ogrodnik, która zadebiutowała na nowej pozycji – przyjęciu. Zambrowskie zawodniczki dominowały w pierwszym secie od samego początku. Przy stanie 18:11 na chwilę straciły co prawda koncentrację, oddając przeciwniczkom kilka punktów, ale ostatecznie wygrały 25:18. W drugim secie doszło do zmian na pozycjach. Za Magdalenę Dąbrowską weszła Aleksandra Worosilak, która zagrała bardzo dobre zawody. Set rozpoczął się dla Rekordu bardzo korzystnie i ostatecznie dziewczęta z Zambrowa wygrały go 25:9.

- „Z Płociczna przywozimy nie tylko dwa zwycięstwa, ale także nowe przyjaźnie. Nasze siatkarki mocno kibicowały koleżankom MOSiR-u Bielsk Podlaski, które odwdzięczyły się tym samym.” - relacjinuje trener młodziczek Rekordu Zambrów Łukasz Kujawa.

Kolejne mecze ligowe Rekord rozegra 17 grudnia. Wówczas zambrowianki będą gościć u siebie dwa zespoły z Białegostoku – KS BAS Białystok I i KS BAS Białystok II.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: