REKLAMA:

Remont nawierzchni drogi osiedlowej zakończony [foto]

inwestycje
27.11.2017 r., godz. 17.00
Zakończyły się prace remontowe prowadzone w ostatnim czasie na osiedlu Północ. Odnowiony odcinek drogi osiedlowej jest już przejezdny.

Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła remont nawierzchni drogi przy ul. Białostockiej za budynkiem nr 31. Po ponad dwutygodniowym całkowitym zamknięciu drogi ruch został wznowiony. 

W ramach prac na odcinku od strony ulicy Bema do połowy drogi za blokiem Białostocka 31 została wymieniona nawierzchnia asfaltowa drogi i parkingów na nawierzchnię z kostki brukowej. Warto dodać, że był to pierwszy etap tej inwestycji. W następnym roku planowane są roboty na drugiej części tego odcinka.

Koszt remontu wyniósł Zambrowską Spółdzielnię Mieszkaniową około 60 tys. zł.

Przypominamy, że jest to kolejna w tym roku inwestycja Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dotycząca remontu nawierzchni dróg osiedlowych. Na początku listopada zakończyły się prace na sąsiedniej drodze - pomiędzy blokami Bema 1, 3, 5 i 7. W ramach prac wymieniono również nawierzchnię jezdni i parkingów na kostkę brukową. Dodatkowo została poszerzona jezdnia, a dla zwiększenia bezpieczeństwa wykonano dwa progi zwalniające.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: