REKLAMA:

Dzień Misia w MP 3 [foto]

edukacja
25.11.2017 r., godz. 23.45
Dzień Misia w MP3, 24.11.2017 r.
"Misiowe" konkursy, zabawy, tańce, degustacja ulubionego przysmaku wszystkich misiów, czyli słodkiego miodu oraz "misiowych" ciasteczek - tak Dzień Pluszowego Misia świętowały przedszkolaczki z MP3.

Moda na misie nie przemija. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, pluszowe niedźwiadki niezmiennie goszczą w sercach dzieci. Ukochany pluszak to wciąż najwierniejszy przyjaciel i powiernik dziecięcych sekretów.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w Zambrowie obchodzenie Dnia Misia to już tradycja. „Misiowe” konkursy, zabawy, tańce, degustacja ulubionego przysmaku wszystkich misiów - słodkiego miodu oraz „misiowych” ciasteczek należą do stałych punktów programu. W tym roku dodatkową atrakcją tego dnia była wizyta pani leśnik Katarzyny Sobocińskiej z Nadleśnictwa Łomża, która opowiedziała dzieciom ciekawostki z życia niedźwiedzi i innych zwierząt mieszkających w lesie. Ponadto „Misiowa fotobudka”, która przedszkolakom niezmiernie przypadła do gustu, zachęcała do robienia zdjęć.

Jednak najwięcej emocji wzbudził duży miś, do którego można się było przytulić i potargać za ucho. Bo jak mówi piosenka: „Miś ma uszy do targania, po to misiem jest. Żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez”.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: