REKLAMA:

LUBIĘ CZYTAĆ - WYBIERAM BIBLIOTEKĘ!

edukacja
25.11.2017 r., godz. 23.30
Po wakacyjnej przerwie Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej wraca z propozycją cyklu zajęć "LUBIĘ CZYTAĆ, WYBIERAM BIBLIOTEKĘ". Są to spotkania organizowane dla najmłodszych czytelników, zachęcające do czytania i odwiedzania biblioteki.

Filię Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła w piątek, 24 listopada klasa III B ze szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie. Małych czytelników czekało sporo książkowych atrakcji: rozwiązywanie bajkowych krzyżówek i zagadek, tworzenie zakładek do książek, szukanie Sowy Mądrej Głowy, głośne czytanie, wspólne przeglądanie nowości książkowych dla najmłodszych. Wiele emocji wzbudziło tworzenie zakładek do książek, z których dzieci przygotowały barwną galerię zachęcającą do czytania. Wśród haseł wykorzystanych przez dzieci na zakładach powtarzały się m.in. takie stwierdzenia, jak: Warto czytać, Czytanie jest fajne, Lubię czytać, Lubię bibliotekę, Wybieram bibliotekę, Czytanie to frajda, Czytanie to nauka itp.

Spotkanie zakończyło się zrobieniem wspólnego zdjęcia pod hasłem: „LUBIĘ CZYTAĆ, WYBIERAM BIBLIOTEKĘ”.

Za pośrednictwem naszego Portalu bibliotekarze przekazują podziękowania wychowawcy oraz trzecioklasistom z SP nr 5 za aktywny udział w zajęciach.

W sprawie organizacji spotkań bibliotecznych dla uczniów należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 86 271 06 02 lub osobiście (Filia MBP al. Wojska Polskiego 25).

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: